İdealimaj İletişim & PR

Kanyon’un en keyifli bistrosu Coco Bistrot, Levent-Maslak civarında çalışanlar için uğrak bir mekan. Zengin Akdeniz mutfağı ve şık dekorasyonuyla Coco Bistrot, misafirlerini her daim lezzetli tatlar eşliğinde ağırlıyor.

Idealimaj İletişim & PR, Coco Bistrot’a basın iletişimi ve pazarlama stratejisi geliştirmenin yanı sıra konsept bazlı organizasyonlarda ve kurumsal satış kanalında da destek vermektedir.
Uluslararası yatırım danışmanlığı alanında hizmet veren Trade Investment Center, Hollanda menşeili markalarının Türkiye lansmanı ve kurumsal kimlik çalışmalarını İdealimaj İletişim & PR ‘la yürütüyor.

Hollanda başta olmak üzere Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Fas,Suudi Arabistan gibi birçok ülkede faaliyet gösteren Trade Investment Center, Türkiye pazarında enerji,perakende ve hızlı tüketim sektörlerindeki yabancı marka yatırımlarını yönetiyor.

İdealimaj İletişim & PR, Trade Investment Center’a stratejik iletişim danışmanlığı kapsamında; marka lansmanı, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, konu ve gündem yönetimi alanlarında danışmanlık ve uygulama hizmetleri veriyor.
Denizcilik ve gemi imalatı sektörünün önde gelen firmalarından Optima Denizcilik, iletişim faaliyetlerini İdealimaj İletişim & PR ‘la yürütüyor.

1990 senesinden bu yana gemi imalatı konusunda uluslararası bir servis ağına sahip olan Optima Denizcilik, aynı zamanda gemi metal endüstrisinin köklü firması olan Zollern BHW’nin de Türkiye temsilciliğini de yapıyor.

İdealimaj İletişim & PR , halkla ilişkiler,marka yönetimi ve pazarlama iletişimi alanlarında Optima Denizcilik’e stratejik danışmanlık hizmeti veriyor.
Full-time Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 50’den fazla ülkede 500’ü aşkın okul ile çalışmayı ilke edinmiş, öğrencilerine akademik ortamda yurtdışı eğitim planını vermeyi hedefleyen bir yapıya sahiptir.

İdealimaj Iletişim & PR, medya ilişkileri,marka konumlama ve lansman davet organizasyonu alanlarında Full-time Yurtdışı Eğitim’e stratejik danışmanlık hizmeti veriyor.
Mudo'nun giyim konusunda iddialı Collection markası için proje bazlı bir pazarlama kampanyası hazırlandı.

25-45 yaş arası kariyerli, vakti olmayan bayanlar için alışverişi, stil danışmanlarıyla hem ücretsiz hem de randevusuz daha keyifli kılmak ve Mudo nezdinde daha çok satış yapmak amacıyla bir pazarlama dinamiği başarıyla kurgulanmıştır.
1995 senesinden bu yana üst-düzey yöneticilere danışmanlık hizmeti veren ve eğitim zirveleri düzenleyen Boğaziçi Eğitim, iletişim faaliyetlerini Haziran 2013'ten itibaren İdealimaj İletişim & PR'la yürütme kararı aldı.

Ambalaj, finans, beyaz eşya gibi çeşitli sektörlerden 500'ü aşkın firmayla çalışmış olan tecrübeli Boğaziçi Eğitim ekibi, eğitim zirvelerini piyasa şartlarının değişen ihtiyaçlarına göre şekillendiriyor.


İdealimaj İletişim & PR , halkla ilişkiler, pazarlama iletişimi ve sosyal medya alanlarında Boğaziçi Eğitim'e stratejik danışmanlık hizmeti verecek.
İdealimaj İletişim&PR, İş Bankası’na bağlı İşte KOBİ platformunda halkla ilişkiler alanında KOBİ’lere çözüm ortaklığı yapmaktadır. TV,gazete,dergi gibi geleneksel medya mecralarının yanı sıra dijital platformlar için de KOBİ’lere yol haritası çizmektedir.
2002 senesinden bu yana telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren Gençpa, iletişim faaliyetlerini İdealimaj İletişim & PR'la yürütme kararı aldı.

2011 yılından beri Turkcell'le beraber çözüm ortaklı olarak çalışan Gençpa, birçok dünya markasının da Türkiye distribütörlüğünü yapmıştır. Toptan ve perakende olarak telekomünikasyon alanındaki geniş portföyüyle satış hizmetlerini sürdürmektedir.


İdealimaj İletişim & PR, halkla ilişkiler, pazarlama iletişimi ve sosyal medya alanlarında Gençpa İletişim'e stratejik danışmanlık hizmeti veriyor.
1995 senesinden bu yana barter sisteminin Türkiye'de öncülüğünü yapan Türk Barter International A.Ş., Haziran 2013'ten itibaren iletişim faaliyetlerini İdealimaj İletişim & PR'la yürütme kararı aldı.

Türk Barter International, her sektörden binlerce üyesi olan barter havuzunda, üye firmalara paraya ihtiyaç duymadan ticaret yapma ve kar elde etme imkanı veriyor. Sistem, şirketlerin nakit ödeme yapmadan ürettikleri mal ve hizmet karşılığında talep ettikleri mal ve hizmetleri almalarına dayanıyor. Türk Barter International, sunduğu sistemle ekonomik yaşama artı değer katmanın yanı sıra, tüm sektörlere yönelik üretimi durdurmayan, istihdamı koruyan, sermayeyi güçlendiren, parayı amaç değil araç yapabilen, risksiz ekonomi çözümü sunuyor.


İdealimaj İletişim & PR, halkla ilişkiler ve dijital iletişim alanlarında Türk Barter'a stratejik danışmanlık hizmeti verecek.

Coco Bistrot Kanyon

Trade Investment Center

Bizden Haberler
Coco Bistrot Kanyon Trade Investment Center
   
Optima Denizcilik Full-Time Yurtdışı Eğitim
Optima Denizcilik Full-Time Yurtdışı Eğitim
   
Mudo
Mudo İşte Kobi
Boğaziçi Eğitim
Boğaziçi Eğitim Gençpa
TürkBarter  
TÜRK BARTER INTERNATIONAL A.Ş.  

 

 
Ana Sayfa
| English | Genel Sözleşme| Ödeme Sayfası
            © Copyright 2012 İdealimaj İletişim & PR
 

Adres: Orhaniye Cad. No:39 Kat:4 Fatih/Sirkeci - İstanbul  Tel: 0(212) 351 10 79  Fax: 0(212) 351 10 78 E-mail: info@idealimaj.com